email: info@hakstav.cz
tel.: 722 593 656

Typy zastřešení
       
Akční nabídka
Kontaktyakt
 
 
 
 
 
   
  Kontakty
   
 

email: info@hakstav.cz

Telefon:
722 593 656
- obchod
722 593 672 - sekretariát
722 593 674
- výroba

   

 

ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU - JE DOBRÁ INVESTICE!
Slevy na všechny typy zastřešení podle objemu zakázky. Cenovou nabídku vypracujeme obratem.

Máte bazén a koupete se jen 30 dní v roce? Máte vysoké náklady na údržbu? Pořiďte si zastřešení bazénu s využitím polykarbonátových desek. Takové zastřešení je pro vás, kteří vlastníte či plánujete pořízení bazénu, dobrou investicí do úspory energie a nákladů na údržbu.

Nabízíme vám zastřešení vysoké kvality s hliníkovou konstrukcí s povrchovou úpravou přírodní elox, nebo práškové lakování. Tyto úpravy vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům. Výplně jednotlivých kopulí jsou z polykarbonátových desek dutinkových s UV stabilizací. Kolejnice a vodící prvky jsou rovněž ze slitiny hliníku s povrchovou úpravou elox. Teleskopické kopule jsou snadno posunovatelné a lze jimi parkovat i v prostoru za bazénem. Vstup do bazénu umožní čelní nebo boční dveře. Těsnění mezi jednotlivými segmenty je zajištěno prvky z měkčeného PVC, které na rozdíl od kartáčového nepoškozuje výplně kopulí poškrábáním. Tvar a velikost vám dodáme dle individuálních požadavků.

řešení může usnadnit - elektrický posuv zastřešení na dálkové ovládání. Tento výrobek umožňuje snadnou manipulaci se všemi moduly a zastavení kdykoli během otvírání nebo zavírání pomocí ovladače, který je z bezpečnostních důvodů jištěn tak, aby při najetí na překážku sám přerušil pohyb.


Výhody zastřešeného bazénu:

  • bazén využijete od března do listopadu bez přídavného vytápění díky ideálnímu využití sluneční energie a vysokému solárnímu efektu
  • hladina prakticky nezamrzá a v temperovaném bazénu se můžete koupat i v zimě
  • bazén nebude trpět znečišťováním vody listím, prachem apod.
  • bazén nemusíte téměř luxovat
  • chrání před nehodami děti a zvířata
  • minimalizuje ztráty při nočním ochlazení a snižuje odpar vody
  • poskytne Vám fantastický pocit z koupání kdykoli i za nepřízně počasí