email: info@hakstav.cz
tel.: 722 593 656

       
Akční nabídka
Kontaktyakt
 
  Kontakty
   
 

email: info@hakstav.cz

Telefon:
722 593 656
- obchod
722 593 672 - sekretariát
722 593 674
- výroba

   

 

Dutinkové PC panely mají vynikající rázovou houževnatost, prostupnost světla, tepelnou a zvukovou izolaci. Panely jsou opatřeny zámky (perodrážkami), které umožňují velmi snadnou montáž a zajišťují vodotěsný spoj bez krycích lišt s těsněním. Jsou určeny pro dlouhé stavební otvory bez příček a viditelných spojů. Ideální je výška otvoru do 2,80 m, ale je možné řešit i 12 m vysoké fasádní stěny. Je nutné je pak uchytit pomocí spec. Kotev k nosné konstrukci dle statického výpočtu, která se instaluje vždy zevnitř a zvenčí je stěna opět celistvá, nenarušená sloupky. Dnes se PC panely dodávají s úpravou proti nadměrnému přehřívání prostoru za panelem, také v několika zajímavých barevných provedeních pro fasádní řešení. Do průmyslových objektů se nejvíce využívá čiré a opálové (mléčné) provedení.

PC panely se ukládají do obvodových hliníkových rámů se spec těsněním. Tyto rámy a podpěrné a kotvící prvky se dají vypočítat přesně na základě výkresové dokumentace nebo přesného určení stavebních otvorů, místa stavby a požadavků investora. Profily jsou standardně v přírodním provedení, ale je možné je povrchově ošetřit práškovým vypalovaným lakem ve stupnici barev RAL.

 


Montáž prosklení PC panelem u standardu do v. 2,8 m je časově a finančně velmi úsporné s vysokým stupněm tepelné izolace.

Prosklení svislých stěn PC panely je vysoce profesionálním způsobem řešení prosvětlování a zateplování budov s moderním designem.